Get Adobe Flash player

LICZNIK

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj175
mod_vvisit_counterWczoraj554
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2933
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu36
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2969
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu0
mod_vvisit_counterWszystkie dni2969

We have: 5 guests online
Your IP:: 54.87.72.90
 , 
Today: Gru 19, 2014

News


Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/klanino/domains/zspklanino.pl/public_html/administrator/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 381
Dodaj Serwis do UlubionychDodaj strone do ulubionychUstaw jako stronę startowąPodziel się tą stronąWyślij stronę mailemContact UsDrukuj stronęZapisz jako PDF
Powrót na początek

Harmonogram egzaminów poprawkowych


w roku szkolnym 2011/2012


 

l.p.

Klasa

Nazwisko i imię

Termin

Skład komisji

Przedmiot

1

1O L

Włodarczyk Bartosz

23.08 – 9oo

Aldona Czerwińska – przewodniczący

Magdalena Dolny

Hanna Zantowicz

język polski

2

1I T

Tuszer Jakub

23.08 – 9oo

Iwona Domachowska – przewodniczący

Agata Baran

Ewa Koss-Wrosz

matematyka

3

1 TAK

Goyke Marta

23.08 – 9oo

Iwona Domachowska – przewodniczący

Agata Baran

Ewa Koss-Wrosz

matematyka

4

1 TAK

Krukowska Dominika

23.08 – 9oo

Iwona Domachowska – przewodniczący

Agata Baran

Ewa Koss-Wrosz

matematyka

5

1 TAK

Mudlaff Samanta

23.08 – 9oo

Iwona Domachowska – przewodniczący

Agata Baran

Ewa Koss-Wrosz

matematyka

6

2G T

Krampikowski Wojciech

23.08 – 9oo

Aldona Czerwińska – przewodniczący

Magdalena Dolny

Hanna Zantowicz

język polski

7

2G T

Trendel Emilia

23.08 – 9oo

Aldona Czerwińska – przewodniczący

Magdalena Dolny

Hanna Zantowicz

język polski

8

2G T

Wolska Regina

23.08

Iwona Domachowska – przewodniczący

Agata Baran

Ewa Koss-Wrosz

matematyka

9

2I T

Dziewulski Grzegorz

23.08.- 9oo

Tatiana-Lewandowska-Miłosz – przewodniczący

Ewelina Pilc-Bojke

Agnieszka Olewczyńska

język obcy zawodowy angielski

10

2I T

Sikora Przemysław

23.08.

- 9oo

Aldona Czerwińska – przewodniczący

Magdalena Dolny

Hanna Zantowicz

język polski

11

2I T

Sikora Przemysław

23.08 – 9oo

Iwona Domachowska – przewodniczący

Agata Baran

Ewa Koss-Wrosz

matematyka

12

2I T

Trzonek Bartosz

23.08 – 9oo

Iwona Domachowska – przewodniczący

Agata Baran

Ewa Koss-Wrosz

matematyka

13

2I T

Zinkiel Damian

23.08 – 9oo

Iwona Domachowska – przewodniczący

Agata Baran

Ewa Koss-Wrosz

matematyka

14

2I T

Zinkiel Damian

24.08 – 10oo

Iwona Domachowska – przewodniczący

Maciej Krystkiewicz

Agata Baran

fizyka i astronomia

15

2I T

Żaczek Szymon

23.08 – 9oo

Iwona Domachowska – przewodniczący

Agata Baran

Ewa Koss-Wrosz

matematyka

16

3I T

Kohnke Karol

23.08 – 9oo

Iwona Domachowska – przewodniczący

Agata Baran

Ewa Koss-Wrosz

matematyka

17

3I T

Warras Michał

23.08 – 9oo

Iwona Domachowska – przewodniczący

Agata Baran

Ewa Koss-Wrosz

matematyka

18

4E T

Szczęsna Daria

23.08 – 9oo

Iwona Domachowska – przewodniczący

Agata Baran

Ewa Koss-Wrosz

matematyka

19

4E T

Warras Elżbieta

23.08 – 9oo

Iwona Domachowska – przewodniczący

Agata Baran

Ewa Koss-Wrosz

matematyka

20

4G T

Jakubik Aleksander

23.08 – 9oo

Iwona Domachowska – przewodniczący

Agata Baran

Ewa Koss-Wrosz

matematyka

21

4H T

Lachs Karolina

23.08 – 9oo

Iwona Domachowska – przewodniczący

Agata Baran

Ewa Koss-Wrosz

matematyka

22

4I T

Lisicki Grzegorz

23.08 – 9oo

Iwona Domachowska – przewodniczący

Agata Baran

Ewa Koss-Wrosz

matematyka

23

4I T

Lisicki Grzegorz

23.08 – 11oo

Aldona czerwińska – przewodniczący

Robert Pozorski

Janusz Schulz

historia

24

2B

Formela Magdalena

23.08 – 9oo

Iwona Domachowska – przewodniczący

Agata Baran

Ewa Koss-Wrosz

matematyka

25

2B

Formela Magdalena

24.08- 11oo

Iwona Domachowska – przewodniczący

Ewelina Pilc-Bojke

Ewa Szymańska

technologia gastronomiczna z towaroznawstwem

26

2A

Muza Tomasz

23.08 – 9oo

Aldona Czerwińska – przewodniczący

Magdalena Dolny

Hanna Zantowicz

język polski

27

3H T

Nędza Agata

24.08 – 11oo

Tatiana Lewandowska-Miłosz – przewodniczący

Ewelina Pilc-Bojke

Ewa Szymańska

praktyka zawodowa